1.5.2019 - STŽ Čelákovice - sprint | ||
Kategorie: H21L 2.90 km, 25 kontrol | ||
1. | Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice | 12:57 |
2. | Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín | 13:08 + 0:11 |
3. | Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín | 13:26 + 0:29 |
4. | Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice | 13:35 + 0:38 |
5. | Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga | 13:48 + 0:51 |
6. | Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice | 14:03 + 1:06 |
7. | Semerád Antonín PGP9807 SK Praga | 14:08 + 1:11 |
8. | Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka | 14:16 + 1:19 |
9. | Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka | 14:20 + 1:23 |
10. | Šimša Martin PGP0309 SK Praga | 14:21 + 1:24 |
11. | Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga | 14:24 + 1:27 |
12. | Šedivý Jan PGP8409 SK Praga | 14:30 + 1:33 |
13. | Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice | 14:31 + 1:34 |
13. | Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha | 14:31 + 1:34 |
15. | Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast | 14:32 + 1:35 |
16. | Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga | 14:36 + 1:39 |
17. | Veselý Jakub PGP9503 SK Praga | 14:38 + 1:41 |
18. | Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka | 14:41 + 1:44 |
18. | Matějů Luboš PGP7601 SK Praga | 14:41 + 1:44 |
20. | Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava | 14:44 + 1:47 |
21. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka | 14:55 + 1:58 |
22. | Procházka Jan PGP8206 SK Praga | 14:57 + 2:00 |
22. | Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga | 14:57 + 2:00 |
24. | Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n | 15:01 + 2:04 |
25. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 15:03 + 2:06 |
26. | Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice | 15:05 + 2:08 |
26. | Landovský Jakub PGP9601 SK Praga | 15:05 + 2:08 |
28. | Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín | 15:06 + 2:09 |
29. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 15:12 + 2:15 |
30. | Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka | 15:23 + 2:26 |
31. | Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov | 15:29 + 2:32 |
32. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 15:36 + 2:39 |
33. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 15:39 + 2:42 |
33. | Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec | 15:39 + 2:42 |
35. | Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín | 15:40 + 2:43 |
35. | Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha | 15:40 + 2:43 |
37. | Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha | 15:41 + 2:44 |
38. | Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha | 15:42 + 2:45 |
39. | Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín | 15:44 + 2:47 |
40. | Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem | 15:47 + 2:50 |
41. | Janas Petr PGP0200 SK Praga | 15:48 + 2:51 |
42. | Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany | 15:57 + 3:00 |
43. | Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha | 15:58 + 3:01 |
44. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 15:59 + 3:02 |
44. | Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš | 15:59 + 3:02 |
46. | Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka | 16:02 + 3:05 |
47. | Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha | 16:04 + 3:07 |
47. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 16:04 + 3:07 |
49. | Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady | 16:07 + 3:10 |
50. | Laciga Radek PGP8202 SK Praga | 16:09 + 3:12 |
51. | Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga | 16:10 + 3:13 |
52. | Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov | 16:13 + 3:16 |
53. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 16:14 + 3:17 |
54. | Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka | 16:23 + 3:26 |
55. | Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady | 16:24 + 3:27 |
56. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 16:31 + 3:34 |
57. | Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka | 16:34 + 3:37 |
58. | Novák Daniel DOK8700 OK Doksy | 16:36 + 3:39 |
59. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 16:46 + 3:49 |
60. | Grundman Vojtěch CHC8801 K | 16:48 + 3:51 |
61. | Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice | 16:49 + 3:52 |
62. | Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný | 16:52 + 3:55 |
63. | Průša Michal VSP7310 USK Praha | 16:53 + 3:56 |
63. | Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovic | 16:53 + 3:56 |
65. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 17:15 + 4:18 |
65. | Brabec Tomáš LOU8400 SK Moravan Louňovice | 17:15 + 4:18 |
67. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 17:26 + 4:29 |
68. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 17:29 + 4:32 |
69. | Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice | 17:30 + 4:33 |
70. | Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno | 17:34 + 4:37 |
71. | Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orientee | 17:35 + 4:38 |
72. | Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králov | 17:39 + 4:42 |
73. | Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orientee | 17:41 + 4:44 |
74. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 17:45 + 4:48 |
75. | Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem | 17:46 + 4:49 |
76. | Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha | 17:48 + 4:51 |
77. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 17:53 + 4:56 |
77. | Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany | 17:53 + 4:56 |
79. | Rožek David RIC7403 OB Říčany | 17:58 + 5:01 |
80. | Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orientee | 18:08 + 5:11 |
81. | Buzek Martin PGP8401 SK Praga | 18:24 + 5:27 |
82. | Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha | 18:29 + 5:32 |
83. | Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha | 18:37 + 5:40 |
84. | Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha | 18:38 + 5:41 |
85. | Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n | 18:40 + 5:43 |
85. | Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 18:40 + 5:43 |
87. | Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 18:48 + 5:51 |
88. | Kondrát Martin PGP6501 SK Praga | 19:02 + 6:05 |
89. | Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga | 19:10 + 6:13 |
90. | Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha | 19:29 + 6:32 |
91. | Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor | 20:04 + 7:07 |
92. | Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška | 20:25 + 7:28 |
93. | Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor | 21:07 + 8:10 |
94. | Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov | 21:12 + 8:15 |
95. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 23:11 + 10:14 |
96. | Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha | 43:21 + 30:24 |
Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky DISK | ||
Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |